Serdecznie zapraszamy na ognisko na zakończenie wakacji!

Już w sobotę 31 sierpnia!


Wszyscy są mile widziani, im nas więcej tym weselej, więc zabierzcie mamę, tatę, siostrę, brata, babcię i dziadka i widzimy się w ostatnią sobotę sierpnia :).

Zapewniamy kiełbaski, sałatki, napoje, coś słodkiego - nikt głodny nie wyjdzie. Jak nakazuje tradycja ogniskowa, będziemy grać i śpiewać. Zaczynamy o godzinie 17.00. Koszt uczestnictwa w ognisku to 20zł/os płatne gotówką w dniu ogniska lub dowolnego dnia wcześniej. Prosimy o wcześniejsze zapisanie się z powodów organizacyjnych :).

Zapisy na biuro@stajniaojcowizna.pl lub pod nr telefonu 601420924.
Zapraszamy na pierwsze półkolonie w naszej stajni!

Zapewniamy codzienne, różnorodne zajęcia z końmi i wiele innych atrakcji!
Zapewniamy również 3 posiłki dziennie (II śniadanie, obiad, podwieczorek), nieograniczony dostęp do wody pitnej i herbaty, doświadczoną kadrę z dobrym podejściem do dzieci i młodzieży oraz bezpieczne konie na odpowiednim poziomie wytrenowania.

Każdy turnus trwa pięć dni (od poniedziałku do piątku).
I turnus - 29.07 - 02.08
II turnus - 05.08 - 09.08
III turnus - 12.08 - 16.08
IV turnus - 19.08 - 23.08
V turnus - 26.08 - 30.08

Koszt turnusu to 1200zł. Można uczestniczyć w mniejszej ilości dni w tygodniu w cenie 300zł za dzień.

Zgłoszenia i dodatkowe pytania przyjmujemy przez:
- wiadomość prywatną na naszym fanpage'u,
- maila na adres: biuro@stajniaojcowizna.pl
- telefon, pod nr 601420924.

*Zastrzegamy sobie prawo do odwołania turnusu przy zbyt małej ilości uczestników.


Święto Gminy Jabłonna

W sobotę 8 września mieliśmy okazję zaprezentować ofertę naszej stajni uczestnikom i gościom dorocznego Święta Gminy Jabłonna.
Wśród osób odwiedzających nasze stoisko byli nie tylko nie tylko entuzjaści jazdy konnej, ale również dzieci, które miały okazję oddać się rysunkowym pasjom lub usiąść w prawdziwym końskim siodle.
Święto Gminy Jabłonna było dla nas doskonałym doświadczeniem i dużym wyzwaniem. Odwiedzających nasze stoisko interesowała przede wszystkim oferta Stajni. Na terenie obiektu trwają obecnie ostatnie prace wykończeniowe. Niebawem z naszych usług będą mogli skorzystać nie tylko pasjonaci jeździectwa, ale również osoby, które cenią sobie kontakt z naturą w bliskim sąsiedztwie Warszawy.  Zachęcamy do osobistych spotkań i rozmów podczas kolejnych wydarzeń, w których będziemy uczestniczyć. Korzystając z okazji pragniemy podziękować Gminnemu Centrum Kultury i Czytelnictwa w Jabłonnie za okazaną życzliwość i wszelką pomoc organizacyjną. 

;