PÓŁKOLONIE ZIMOWE 2020

Zapraszamy na zimowe półkolonie do naszej stajni!

Zapewniamy codzienne, różnorodne zajęcia z końmi (jazda konna, praca z ziemi, dla zaawansowanych wyjazdy w teren, podstawy pracy naturalnej, podstawowa obsługa koni, podstawy anatomii, behawioru i psychologii - zajęcia dostosowane do wieku uczestników).
Zapewniamy 3 posiłki dziennie (II śniadanie, obiad, podwieczorek), nieograniczony dostęp do wody pitnej i herbaty, doświadczoną kadrę z dobrym podejściem do dzieci i młodzieży oraz bezpieczne konie na odpowiednim poziomie wytrenowania.
Zapraszamy dzieci od 6 roku życia (nauka jazdy odbywa się od 8 rż, młodsze dzieci mają zapewnione oprowadzanki na koniach oraz uczestniczą we wszystkich innych zajęciach z końmi).

Każdy turnus trwa 5 dni (od poniedziałku do piątku).
I turnus - 10-14.02.2020r
II turnus - 17-21.02.2020r

Koszt turnusu to 1300zł. Można uczestniczyć w mniejszej ilości dni w tygodniu w cenie 300zł za dzień.
Zgłoszenia i dodatkowe pytania przyjmujemy przez:
- wiadomość prywatną na naszym fanpage'u,
- maila na adres: biuro@stajniaojcowizna.pl
- telefon, pod nr 601420924.

Zapraszamy!STAJNIA PENSJONATOWA JUŻ OTWARTA!


Serdecznie zapraszamy do stajni pensjonatowej!

Więcej szczegółów: https://ogloszenia.re-volta.pl/pensjonat-stajnia-ojcowizna/o/226150/
SZKOLENIOWA JESIEŃ W STAJNI OJCOWIZNA


Tej jesieni zapraszamy na trzy niezwykle ciekawe szkolenia w naszej stajni! Szkolenia dla jeźdźców, zawodników, właścicieli koni i stajni. Dla amatorów i zawodowców. Każdy znajdzie coś dla siebie. Ręczymy, że każde z tych szkoleń dostarczy dużo nowej, ciekawej i potrzebnej wiedzy. Są jeszcze wolne miejsca, zapraszamy! 16-17 listopada - Szkolenie z Mariusem Schneiderem - https://www.facebook.com/events/457888614790030/

23-24 listopada - Podstawy prawidłowej korekcji kopyt - https://www.facebook.com/events/475324666401921/

6-8 grudnia - Wpływ biomechaniki żucia i stomatologii na trening konia - https://www.facebook.com/events/411781246148898/FOTORELACJA Z I HUBERTUSA W STAJNI OJCOWIZNA


W galerii pojawiły się zdjęcia z naszego Hubertusa. Serdecznie zapraszamy do oglądania.

Fot. Alicja Czerwińska.


Jeszcze raz dziękujemy sponsorom nagród - sklepom jeździeckim Karina i Cordeo oraz Instytutowi Jazdy Konnej!Zapraszamy na pierwszego Hubertusa w naszej stajni!

Zaczynamy o godzinie 10.00 rejestracją uczestników.
W planie mamy dwie konkurencje, obie odbędą się na takim samym torze przeszkód inspirowanym pony games i working equitation.

Wpisowe za uczestnika za jedną konkurencję to 80zł. Można wziąć udział w obu konkurencjach.

PROSIMY O WCZEŚNIEJSZE ZAPISY ORAZ WYBÓR KONI.
Jeśli ktoś zapisze się na ostatnią chwilę, nie możemy zagwarantować, że pojedzie na swoim ukochanym koniu :).
W trakcie zawodów oraz po ich zakończeniu będzie dostęp do herbaty, kawy oraz pysznego, rozgrzewającego jedzenia za 50zł/os. Prosimy o nie przynoszenie jedzenia 'na wspólny stół', wszystko zapewniamy w cenie.

W trakcie Hubertusa będziemy też prowadzić zbiórkę rzeczy dla schroniska w Nowym Dworze Mazowieckim. Potrzebne są kołdry (bez pierza), koce, narzuty, poszewki, pledy.Jeśli macie Państwo zalegające w domu stare, niepotrzebne rzeczy, bardzo prosimy o przywiezienie ich. Dostarczymy je do schroniska, skąd pochodzi nasz Django ¦

Zapisy na Hubertusa przyjmujemy przez wiadomość na facebooku, e-mail na biuro@stajniaojcowizna.pl lub pod numerem telefonu 601420924.
Zapraszamy :)

;