FOTORELACJA Z I HUBERTUSA W STAJNI OJCOWIZNA


W galerii pojawiły się zdjęcia z naszego Hubertusa. Serdecznie zapraszamy do oglądania.

Fot. Alicja Czerwińska.


Jeszcze raz dziękujemy sponsorom nagród - sklepom jeździeckim Karina i Cordeo oraz Instytutowi Jazdy Konnej!Zapraszamy na pierwszego Hubertusa w naszej stajni!

Zaczynamy o godzinie 10.00 rejestracją uczestników.
W planie mamy dwie konkurencje, obie odbędą się na takim samym torze przeszkód inspirowanym pony games i working equitation.

Wpisowe za uczestnika za jedną konkurencję to 80zł. Można wziąć udział w obu konkurencjach.

PROSIMY O WCZEŚNIEJSZE ZAPISY ORAZ WYBÓR KONI.
Jeśli ktoś zapisze się na ostatnią chwilę, nie możemy zagwarantować, że pojedzie na swoim ukochanym koniu :).
W trakcie zawodów oraz po ich zakończeniu będzie dostęp do herbaty, kawy oraz pysznego, rozgrzewającego jedzenia za 50zł/os. Prosimy o nie przynoszenie jedzenia 'na wspólny stół', wszystko zapewniamy w cenie.

W trakcie Hubertusa będziemy też prowadzić zbiórkę rzeczy dla schroniska w Nowym Dworze Mazowieckim. Potrzebne są kołdry (bez pierza), koce, narzuty, poszewki, pledy.Jeśli macie Państwo zalegające w domu stare, niepotrzebne rzeczy, bardzo prosimy o przywiezienie ich. Dostarczymy je do schroniska, skąd pochodzi nasz Django ¦

Zapisy na Hubertusa przyjmujemy przez wiadomość na facebooku, e-mail na biuro@stajniaojcowizna.pl lub pod numerem telefonu 601420924.
Zapraszamy :)

Serdecznie zapraszamy na ognisko na zakończenie wakacji!

Już w sobotę 31 sierpnia!


Wszyscy są mile widziani, im nas więcej tym weselej, więc zabierzcie mamę, tatę, siostrę, brata, babcię i dziadka i widzimy się w ostatnią sobotę sierpnia :).

Zapewniamy kiełbaski, sałatki, napoje, coś słodkiego - nikt głodny nie wyjdzie. Jak nakazuje tradycja ogniskowa, będziemy grać i śpiewać. Zaczynamy o godzinie 17.00. Koszt uczestnictwa w ognisku to 20zł/os płatne gotówką w dniu ogniska lub dowolnego dnia wcześniej. Prosimy o wcześniejsze zapisanie się z powodów organizacyjnych :).

Zapisy na biuro@stajniaojcowizna.pl lub pod nr telefonu 601420924.
Zapraszamy na pierwsze półkolonie w naszej stajni!

Zapewniamy codzienne, różnorodne zajęcia z końmi i wiele innych atrakcji!
Zapewniamy również 3 posiłki dziennie (II śniadanie, obiad, podwieczorek), nieograniczony dostęp do wody pitnej i herbaty, doświadczoną kadrę z dobrym podejściem do dzieci i młodzieży oraz bezpieczne konie na odpowiednim poziomie wytrenowania.

Każdy turnus trwa pięć dni (od poniedziałku do piątku).
I turnus - 29.07 - 02.08
II turnus - 05.08 - 09.08
III turnus - 12.08 - 16.08
IV turnus - 19.08 - 23.08
V turnus - 26.08 - 30.08

Koszt turnusu to 1200zł. Można uczestniczyć w mniejszej ilości dni w tygodniu w cenie 300zł za dzień.

Zgłoszenia i dodatkowe pytania przyjmujemy przez:
- wiadomość prywatną na naszym fanpage'u,
- maila na adres: biuro@stajniaojcowizna.pl
- telefon, pod nr 601420924.

*Zastrzegamy sobie prawo do odwołania turnusu przy zbyt małej ilości uczestników.


Święto Gminy Jabłonna

W sobotę 8 września mieliśmy okazję zaprezentować ofertę naszej stajni uczestnikom i gościom dorocznego Święta Gminy Jabłonna.
Wśród osób odwiedzających nasze stoisko byli nie tylko nie tylko entuzjaści jazdy konnej, ale również dzieci, które miały okazję oddać się rysunkowym pasjom lub usiąść w prawdziwym końskim siodle.
Święto Gminy Jabłonna było dla nas doskonałym doświadczeniem i dużym wyzwaniem. Odwiedzających nasze stoisko interesowała przede wszystkim oferta Stajni. Na terenie obiektu trwają obecnie ostatnie prace wykończeniowe. Niebawem z naszych usług będą mogli skorzystać nie tylko pasjonaci jeździectwa, ale również osoby, które cenią sobie kontakt z naturą w bliskim sąsiedztwie Warszawy.  Zachęcamy do osobistych spotkań i rozmów podczas kolejnych wydarzeń, w których będziemy uczestniczyć. Korzystając z okazji pragniemy podziękować Gminnemu Centrum Kultury i Czytelnictwa w Jabłonnie za okazaną życzliwość i wszelką pomoc organizacyjną. 

;