Specjalnie Dla Ciebie

W ofercie Stajni Ojcowizna znajduje się pięć domków, które są w stanie pomieścić łącznie do 34 osób. Trzy z nich to domki w zabudowie bliźniaczej. Zaprojektowano je bardzo komfortowo, z myślą o sprostaniu oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Pozostałe dwa domki oczekują na dzieci i młodzież, które będą uczestniczyć w naszych obozach letnich i zimowych lub na uczestników klinik i szkoleń weekendowych. Zapraszamy, każdy znajdzie u nas coś dla siebie!

Zjedz w gospodzie

Nasza Gospoda oferuje tradycyjną, swojską kuchnię, której podstawę stanowią produkty pochodzenia naturalnego, dostarczane przez lokalnych rolników. Posiłki przyrządzane są według staropolskich receptur i z całą pewnością zaspokoją gusta każdego smakosza. Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom naszych Klientów stworzyliśmy również specjalne menu dla wegetarian oraz wegan.

Rekreacja

W naszym obiekcie, oprócz koni, przygotowaliśmy dla Państwa wiele udogodnień pozwalających czas wolny spędzić w zdrowy i aktywny sposób. Na piechurów czekają kije do nordic walking, cykliści będą mogli wypożyczyć rowery. Jedyną granicę udanego pobytu stanowi Państwa wyobraźnia. Zapraszamy w nasze gościnne progi.Zalew ZegrzyńskiTwierdza ModlinForty w Janówku;